KONST / Litografier / Färglitografi 14024224
nr 1402 4224
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 30/30, "flickan i fönstret". Motivet: 57x40cm, yttermått inklusive ram: 67x52cm
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:19:23
7/6 17:29:53